Předsilvestrovská procházka


Nynější výcvikářka Psí školy K9 Lada Tlučhořová, za účasti i majitelky K9 Gabriely Pavlíčkové, zorganizovala hromadou vycházku na 30.12.2017, kterí proběhla na Medláneckém letišti v Brně.

Sešlo se něco kolem 40ti psů různých plemen i kříženců, což byl snad rekord, kdy jsme se my nějaké takové hromadné procházky zúčastnili.

Jelikož na takových akcích potřebuju hlavně hlídat Aramise, který je opravdu hodně běhavý a občas ho někteří psi chtějí lovit a my ještě o žádné rvačky zatím nestojíme a nemohla jsem stále vzadu asistovat Kenouškovi, který si potřebuje všechno několikrát označkovat, šel s námi tentokrát i Martin...ten právě dostal na starosti Kenyho. Dexík se vesměs motá kolem mě, takže jsem mohla v klidu dohlížet na to, aby se nikdo nepokoušel Arise napadat. Krom jednoho malého výpadu, který jsem v pohodě zablokovala, na Arise nikdo nic nezkoušel a jelikož ani on nemá potřebu někoho usurpovat, proběhla procházka v naprosté idylce - kluci, teda hlavně Aramis se vylítali a byli naprosto spokojení, stejně jako já :-)

Prostě naprosto bezvadná akce :-)