Výstava voříšků a plemen bez PP, spojená se speciální výstavou francouzských buldočků bez PP 

 

Dvorní výcvikářka a hlavní organizátorka sportovních akcí "frbul týmu", paní Hana Rajtšlégrová https://www.agility-blansko.net/ zorganizovala dne 13.5.2012 "Voříškiádu" + speciálku buldočků bez PP v areálu Westernového městečka v Boskovicích.

A my se zúčastnili :-))

 

Jela jsem hlavně kvůli Omárkovi, který měl před týdnem 9. let a tudíž splnil věkovou podmínku pro nahlášení do třídy "veteránů".

Přihlášeni byli jen čtyři vetráni a z toho byl Omar jediný "veterán buldoček" a navíc byl z nich úúúúplně nejmladší. 

Takže naprosto po zásluze vyhrál 16ti letý kříženec jménem Rasty, paní Kateřiny Partschové - Nový Jičín (přece jen je to nááádherný věk) .......na druhém místě se, taktéž zaslouženě, umístil 12ti letý kříženec německého ovčáka Nero, Pavla Růžičky z Blanska (na většího pejska úctyhodný věk) .... a na třetím místě byl Omárek :-))

https://www.stream.cz/uservideo/682996-voriskiada-boskovice-omar

Musím říct, že Omárek byl při posuzování hodňoučký, od rozhodčích Ing. Evy Novotné a PhDr. Františka Novotného se nechával ohmatat ze všech stran a byl spokojený, že ho někdo "muchlá".

  

 

Také se báječně předvedl a ukázal...a jak je u něj obvyklé, hypnotizoval moji ruku jestli třeba nepřistane nějaký ten pamlsek a stále navazoval oční kontakt :-)) No prostě je to moje zlato!!

 

Omárka na "jeho" výstavu samozřejmě taky doprovodil brácha Guliver, který tu byl tzv. "na čumendu" a byl smutný, že taky nemůže s Omárkem do kruhu :-)) V době mé nepřítomnosti dělala Guliverovi společnost moje matinka.

 

No a nesmím také zapomenout na další rodinné příslušníky, kteří přijeli Omárkov fandit

 

A tady máme "momentku" vláček s vagónkama :-))