Krajská výstava výstava psů Brno-Žebětín 

posuzovatel : Jaroslav Matyáš (SR)

28.7.2013 se v "koňském" areálu ELIOT v Brně Žebětíně konala už 6. krajská výstava psů.

Bohužel, v den výstavy mělo být největší vedro letošního léta.....předpověď zněla až na 40 stupňů !!!

Nebýt toho, že místo konání je od nás kousek, nejela bych - v těchto vedrech opravdu ne. I tak jsem to pojala jako výlet s tím, že když bude vedro moc velké a Keny nebude zvládat, pojedem domů. Naštěstí posuzovatelé opravdu spěchali a dbali na to, aby žádný ze psů nemusel v kruhu na přímém slunci postávat déle než je nutné. Drželi jsme se ve stínu co to šlo a zhruba hodinku po začátku výstavy už jsme nastupovali do kruhu. Každopádně i když vedro už na Kenyho začalo doléhat, výsledek byl super....

KENZIE Hawortia

Třída mladých - "Výborný 1, Vítěz třídy mladých" !!

 A tady mám pár foteček, dokumentujících situaci v kruhu....

Jak jsem již uvedla, Kenymu začínalo být celkem vedro, ale i tak se opravdu pěkně prezentoval v pohybu - moc hezky odklusal celé kolečko a pak padl pod posuzovatelský stan s pohledem "už nikam nejdu" :-)

Trošku násilím jsem ho musela zvednout na nohy a krapet vystavit - nechal se....asi si říkal, že zápasit se mnou nemá cenu, tak si tu chviličku odstojí, ať to má za sebou :-)

 

 Myslím, že za tu chvilinku vypětí stál výsledek za to.....

 

Nicméně na závěrečnou přehlídku už jsem opravdu nečekali. Chvilku jsme poseděli ve stínu a vyrazili k domovu. Po příjezdu domů se Keny vecpal do sprcháču, já ho osprchovala, najedl se a padl za vlast na několik hodin :-)