DUO CACIB Bratislava

posuzovatel : Hadjisavvas Savvas (CY)

Ve dnech 5. - 6.11.2016 se v Bratislavě konaly dvě mezinárodní výstavy, my jsme se zúčastnili jen v sobotu 5.11.2016.

Opět se nám podařilo se v Bratislavě zamotat, ale jelikož tentokrát jsme měli časovou rezervu, dorazili jsme naprosto v pohodě a včas. Bohužel pro nás, teda vlastně nejen pro nás, začal pan posuzovatel buldoky "sekat" ve velkém stylu, takže kromě jednoho psa ve třídě mladých (Great Snowman Leneyco) odešli všichni psi se známkou maximálně velmi dobrá.

U fenek to bylo téměř obdobné. Např. Dexíkova sestra Gabča byla v konkurenci dalších tří fen a známku výbornou dostala pouze jedna jediná fena, která nakonec získala i tutul BOB.

Takže náš výlet na Slovensko se proměnil v jedno velké fiasko.....tak si říkám, když to takhle sebralo mě, co asi říkali majitelé psů ze třídy šampionů, kteří taktéž odešli se známkou VD :-( Je pravda, že není zrovna moc běžné dát psům ve třídě šampionů známku velmi dobrá.....to už opravdu musí být, aby to některý posuzovatel udělal (např. pes není ve výstavní kondici, nenechá na sebe sáhnou, nedá se vytavit, apod.).

Pan posuzovatel z Kypru zřejmě nesdílel s většinou zúčastněných stejný názor na typ anglického buldoka.

DEXTER DIOR Leneyco

Třída otevřená :  "Velmi dobrý 1"

Nicméně Dexík už je výstavní profík, takže se vystavil perfektně jako vždy a o to víc mě štve, že vlastně ani nevím proč jsme dostali tu velmi dobrou :-(

Fotečky nic-moc, ale mám video :-)

https://www.youtube.com/watch?v=PEVZU-mtQpA