Klubová výstava MSBMK

Posuzovatel : Dagmar Rozsypalová

9.9.2018 se v areálu Hotelu Atlantis u Rozdrojovic, nedaleko brněnské přehrady, konala Klubová výstava Moravskoslezského bulldog-mops-klubu.

Stejně jako v předchozích dvou letech se tradiční "klubovka" MSBMK konala, kousek za brněnskou přehradou a na rozdíl od loňska, letos opět počasí vyšlo a bylo krásně slunečno. Naštěstí pořadatelé postavili opět velký stan, takže se dalo být i ve stínu.

A jelikož, jak stále říkám, Klubovky mám ráda a navíc tuhle mám v podstatě "přes kopec", tak jsem kluka ještě přihlásila. Výstavní kariéru už má Dexík za sebou - naposledy byl na výstavě právě zde a před rokem, ale jelikož je to stále štramák, rozhodla jsem se, že ho ještě přihlásím.

Bohužel výsledek nedopadl jak jsem čekala - paní posuzovatelce se sice moc líbil, ale vytkla mu "příliš dobrou výživnou kondici" a proto z toho bylo nakonec druhé místo :-( Jinak ho moc chválila a v posudku má vše výborné. Osobně si nemyslím, že je tlustý - linka pasu je stále hezky zřetelná a jelikož je holt veliký a mohutný, nemůže být moc hubený, to by nevypadalo pěkně :-(

Takže mne to mrzí....Dexík mohl ukončit svoji veleúspěšnou výstavní kariéru lépe, bohužel.

DEXTER DIOR Leneyco

Třída vítězů - "Výborný 2, res. CAC" !!

 
Autor fotek konečného pořadí :  MVDr. Milan Štourač....moc děkuji :-)