FB sraz Prudká 2008

 

Dne 8.5.2008 jsme vyrazili na náš úúúplně první sraz francouzských buldočků, který se konal v Prudké u Tišnova.

 

Několik týdnů předem jsem narazila na stránky  https://www.francouzsky-buldocek.cz/  což je "fórum pro milovníky francouzských buldočků - Frbul", kde byla nejen diskuze ohledně všech možných záležitostí týkajících se buldočků nebo chovu pejska obecně, ale také se zde domlouvaly hromadné srazy, procházky a různé psí akce, a to po celém území ČR. No a když jsem narazila na víkendovou akci právě v Prudké, což je kousek od Brna, neváhala jsem.

Jelikož se jednalo o sraz milovníků plemene Francouzský buldoček, OMAR byl samozřejmě moje "vstupenka". No jo, ale co CYRIL? Německá doga se moc nepřibližuje malému, podsaditému, houževnatému, chrochtajícímu zvířátku, kterým "frbulek" bezesporu je. No ale což, jednou je to Omarův mladší brácha, tak co!! Samozřejmě jsem se předem raději zeptala hlavního organizátora Milana, zda můžu přijet i s dogou a jemu se natolik líbila dvojka "buldoček x doga", že jsme byli přijati s nadšením. Sraz probíhal úúúžasně, lidi byli perfektní a Cyrilek, i když byl několikanásobně větší a težší než ostatní účastníci srazu, díky své úžasně bezproblémové povaze zapadl mezi "placatky" naprosto famózně. Sice jsme nemohli zůstat přes celý víkend a domů jsme jeli hned druhý den odpoledne, ale i tak byl sraz úžasný zážitek a nejen moji kluci, ale i já jsem z něj byla nadšena.

A tady je pár vzpomínkových foteček...

 

Hlavní organizátor Milan s nejstarším a jednoznačně nejúžasnějším účastníkem srazu, téměř 12ti letým Césarkem (Cesar Malý blesk Any)

A tady k nám už dorazili první členové místního "Uvítacího výboru".....

.....a následně proběhla důkladná "lustrace"

.....a zde už "valná hromada" pod dohledem "statného ošetřovatele" - dalšího organizátora Ládíka :-))

A Ládíkova Lenka se "psí hlavou" :-))

Posezeníčko

 Dohled musí být!!

 A měsíc po akci už byl z Cyrilka "ležák" a pár dnů na to, odešel navždy :-((

A právě díky tomuto srazu se dosud stává, že si některý z "buldočkářů" vzpomene na Cyrilka a na to, jak byl úžasný.

Autor fotek : Zdroj www.francouzsky-buldocek.cz sekce "Fotogalerie".....děkuji všem !!