FB sraz Suchý 2008

 

Po minulém, úžasném srazu "frbulků" v Prudké, jsme se rozhodli jet "na otočku" podívat na víkendový sraz konaný ve dnech 5. - 7.9.2008 v rekreačním středisku Suchý u Boskovic, které organizoval Laďa Fiala.

 

Uplynuly tři měsíce po tom, co jsem pochovala Cyrilka a jelikož jsme měli zrovna čas, bylo krásné slunečné počasí, OMÁREK měl truchlení za sebou a já už věděla, že cca do 14ti dní přivezu domů další dogátko.....v příjemném rozpoložení jsme si prostě udělali výlet.

Omar se okamžitě začlenil a dokonce nastalo i malé dobrodružství......a to když jedna z účastnic přijela i s krapet vzteklejším labradorem, který Omara napadl. Omar, jakožto původem "býkohryz" se samozřejmě nedal, takže museli zasáhnout páníčci a z lítého boje si ten můj chrochta odnesl prokousnutou žgraňku - ale to přece nic není :-)

Paní Hana Rajtšlégrová, výcvikářka z Blanska, nám předvedla ukázku tance se psem a pak se šlo na coursing, nebo-li běh za střapcem. I když vím, že Omara tyhle aktivity nezajímají, stejně jsem ho na dva běhy přihlásila.....první kolo oběhl, dalo by se říci vytrvalostním cvalem "jen aby se neřeklo" a když měl běžet podruhé....po krátkém a relativně rychlém startu se rozhodl, že ho to vlastně vůbec nebaví.....očural si nějaké keříky, vyválel se v trávě a vrátil na start.

Tím jeho coursingová kariéra nejen začala, ale rovnou i skončila :-))

A tady pár foteček...

 

Těsně po rvačce - koukám z čeho že mu teče ta krev

Tanec se psem.....                                                     .....a my jako diváci

Autor fotek : Zdroj www.francouzsky-buldocek.cz sekce "Fotogalerie".....děkuji všem !!