Výchovná procházka pod vedením MVDr. Lady Tlučhořové

 

V neděli 20.8.2017 se uskutečnila druhá výchovná procházka v brněnském parku Lužánky, určená speciálně pro buldoky.

Akci zorganizovala Jitka (od Harleye) a byla pozvána jen malá skupinka buldoků, kteří mají nějaké "problémy" s chováním či výcvikem, aby jim Lada poradila nebo ukázala jak některé věci řešit.

Účastníci byli Bobi, India + Harley, roční malinois fenka od Mony (sakra, jméno jsem zapomněla = "ségra" Benjiho) a taktéž Arisek, neboť ten už patří mezi buldoky :-) :-)

Tentokrát Lada přivedla i svoje dva psíky - rotvajlera Fífu a 10ti letou maliňačku

Nejvíce se řešila hysterie a hyperaktivita/nesoustředěnost mladé maliňačky, ale zkrátka jsem nepřišli ani my, ostatní. Prošli se Lužánky hezky způsobně na vodítkách (což potřebujeme hlavně my), něco málo se pocvičilo - pořadová cvičení, přivolání a taky se psíci pustili, ať se vyblbnou.

Na volno spolu nejvíc lítali Aramis s maliňačkou a pak si Arisek tradičně zablbnul s Harleyem - Harley Arise honil, že ho "zakousne", párkrát ho i krapet chytl za kůžu....jednou se to už nelíbilo, ani Fífovi a ten se Ariska zastal a zahnal Harleye i přes to, že s Harleyem se znají, kdežto Arisa viděl dnes poprvé :-)

Byla to opět fajn akce a musím tedy říct, že tyhle akce určitě přispívají k odbourání toho Aramisova tahání...sice pomalu, ale jo :-)

Největší naše "koketa" India :-)

Autor fotek : tradičně Jitka Slapničková "Harley"  :-)