Klubové závody agility Brno, areál psí školy K9,

dne 6.10.2013

 

Po tom, co v loňském roce jsme se zúčastnit nemohli, neboť jsem si velmi zdárně "udělala" kotník, letos jsme neponechali nic náhodě a účast byla nutností. Kenoušek už zdárně trénuje a Guliverkovi už je 5 let a kdo ví, jak mu to bude běhat za rok.....takže....."byli jsme - viděli jsme - zvítězili jsme " :-))

 

GULIVER

Kategorie „MA - začátečníci“ – 1. místo

Asi bych to přiznávat nemusela, ale přece.....Gulinek byl v této kategorii sám. Nicméně i když tam byly nějaké ty chybky.....nějaká ta shozená překážka, protože opět vystřelil jak žhavá čára a jeho nadšení a nabuzenost byla znát na zbrklém běhu, jeho výkon byl standardně velmi slušnej. Udržuje si stabilně svoji kvalitu.

Ve druhém běhu "Jumping" měl překonat 4x tunel, ale jelikož už v prvním kole"Agility" se plazil tunelem 2x, teď už toho bylo na něj přece jen moc. Takže tunel jsme dali jen 1x a pak už jen dokončili zbytek. Přece jen už není kluk nejmladší a prosoukat svoje statné, 76kg vážící, tělo tunelem Ø 60 cm, je pro něj už opravdu velmi náročné.

Rychlostní rovinka (pro všechny kategorie bez rozdílu velikosti) - krapet si odfrknul a na závěr zvládl ještě jednou prolézt tunelem, což bylo úžasné :-))

  

KENY      

Kategorie „XS - začátečníci“ – 1. místo

Stejně jako Gulivera není třeba zbytečně zatěžovat vysokými překážkami kategorie "LA", do které by oficiálně spadal (dle kohoutkové výšky), tak i u Kenyho nehodlám nic přehánět a překážky byly dány níže, než je oficiálně velikost "SA".

A musím teda říci, že Keny překvapil....a mile....zvládl všechny běhy jen s menšími chybkami a i když v prvním kole "Agility" bylo vidět, že je trať na něj už přece jen dlouhá, rval se jako lev :-)

Menší výkyv měl ve druhém běhu "Jumping", kde se 2x vrátil ze zahnutého tunelu, ale to dopilujeme :-)

Každopádně jsem na oba kluky moc a moc pyšná !!!

 

Závěrem musím poděkovat hlavní organizátorce a naší skvělé "agi-výcvikářce" Marcele Marečkové za její vstřícnost a ochotu.

Bez ní by žádný agility dogáč Guliver Regia Uttis, nebyl :-)

 

A tady několik fotek na památku.....autor, již tradičně Zdeněk Mareček.....děkuji !!

 

"Držiči tunelů" jsou u Gulivera nezbytností :-)

....tunel už fakt nepůjdeš? Eeeee paničko, do tunelu už fakt neee....

 

 

Na konec pár vydařených momentek jiných závodníků....

Každopádně nejzdařilejší skokovou techniku má bezpochyby čivaví klučík jménem Biscuit....je prostě úžasný !!!

A na úplný závěr jedna letící čivava :-)